استرس های روزانه از عوامل بروز سکته مغزی | بیماری

ماه نشان
سپتامبر 21, 2019 0 Comment

: به گزارش زیرمیزی

: استرسای روزانه از عوامل بروز سکته مغزی

به گزارش روز دوشنبه گروه علمی ایرنا از انجمن مغز و اعصاب ایران، دکتر علی امینی هرندی درخصوص علائم سکته مغزی توضیح داد: مشکل صحبت، ضعف انداما (دست و پا) که معمولا یه طرفه س و کج شدن صورت شایع ترین علائم سکته مغزی هستن که لازمه همه مردم با اون آشنایی دارا باشن.
متخصص مغز و اعصاب با تاکید بر اهمیت توجه به انتقال به موقع مریض سکته مغزی به مراکز درمانی و درمان سریع این بیماران، گفت: زمان طلایی درمان مرحله زیاد سکته مغزی تا ۴.۵ ساعت پس از بروز سکته س و اگه این زمان بگذره مشکلات اون می تونه موندگار شه.
دبیر علمی بیست و پنجمین کنگره نورولوژی و الکتروفیزیولوژی بالینی ایران، سکته مغزی رو یکی از شایع ترین بیماریای مغز و اعصاب دونست و اضافه کرد: جدیدترین درمانا و یافته های نوین و سیاست گذاریا در بخش درمان در بخش بیماریای مغز و اعصاب در این کنگره مورد بحث و رد و بدل کردن نظر قرار می گیره و نتیجه های بزرگی از سراسر دنیا واسه شرکت کنندگان در این کنگره داریم.
عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اعلام کرد: این کنگره بین المللی هر ساله با همکاری سخنرانان و پژوهشگرانی از داخل و خارج کشور در اردیبهشت ماه برگزار می شه و بیماریای مربوط به مغز و اعصاب، جراحی مغز و اعصاب، روانپزشکی، طب اورژانس، پرستاری و رشته های وابسته ازجمله محورهای این کنگره هستن.
بیست و پنجمین کنگره بین المللی نورولوژی و الکتروفیزیولوژی بالینی ایران در روزای یازدهم تا چهاردهم اردیبهشت ماه در هتل المپیک تهران برگزار می شه.
علمی**۱۸۳۴**۱۴۴۰

انتهای پیام /*

نوین ترین اخبار بخش سلامت رو در ایران استایل دنبال کنین

جمع آوری : http://www.zirmizi.com

استرسای روزانه از عوامل بروز سکته مغزی

منبع خبر

سلامت – پزشکی – دکتر – مریضی – درمان – قرص – نشونه ها – عوامل

.

منبع : iranstyle.ir